Skip to main content

Trendy pre brady roku 2022 posúvajú chĺpky na tvári na vyššiu úroveň. Odkedy sa otvorili v Bratislave prvé barbershopy, mnohí si mysleli, že náhla popularita brady nie je ničím iným ako prechodným trendom; móda pre hipsterov z Brooklynu a Portlandu, aby si spoločne zavesili klobúky z fedory. Rýchly posun vpred a to, čo bolo kedysi špecializovanou službou, je teraz hlavným prúdom bratislavskej kaviarne no taktiež aj moderných štýlových a pekne upravených mužov. Za posledné desaťročie sme boli svedkami toho, že veľké korporácie uvoľnili svoju politiku v oblasti úpravy brady a umožnili mužom prijať najnovšie trendy v oblasti strihov, taktiež je to viac tolerované a pokladané za symbol starania sa o výzor. Zdá sa, že popularita fúzov na tvári rastie a  vzhľad a dĺžka v rôznych štýloch sa neustále vyvíjajú.

Trend tieňa 5 hodín

Tieň alebo strnisko o piatej je tak krátke ako brada, ako sa len dá. Je to klasické, nadčasové a vždy dobre prijaté. David Beckham, Adam Levine, Zac Effron a mnohí ďalší urobili z dizajnérskeho strniska základ mužskej starostlivosti. Vzhľadom na to, že teploty sú na slnku vyššie, je to vynikajúca voľba pre tých, ktorí chcú mať trochu ochlpenia na tvári, ale nie dodatočné teplo, ktoré môže prísť s tradičnejšími bradami.

Trend ošúchaných fúzov

Strapatá „ošúchaná“ brada sa zdá byť najobľúbenejšou voľbou z trendov brady z roku 2022. Je to o niečo dlhšia variácia tieňa 5 hodín, ale dodáva vášmu vzhľadu trochu drsnosti. Nezáleží na tom, či je vaša brada nerovnomerná alebo či je extrémne hustá; „scruff“ je štýl, ktorý môže nosiť každý. Je to vynikajúca voľba pre muža, ktorý túži po ochlpení na tvári, no bojuje s narastaním brady po celej dĺžke.

Krátka zaokrúhlená brada

Variácia brady, ktorá sa hodí mužom s okrúhlou, hranatou alebo kosoštvorcovou tvárou. Krátka okrúhla brada kopíruje prirodzenú krivku tváre bez toho, aby pridala príliš veľa objemu na lícach. Štýl pre mužov so širšími tvarmi tváre, príliš dlhá dĺžka na lícach môže pôsobiť ako chipmunk. Tento štýl má pre mužov s okrúhlou tvárou najväčší zmysel zo všetkých ostatných trendov brady roku 2022. Nechajte si fúzy rásť jeden až dva mesiace a všetko udržujte v jednotnej dĺžke, aby ste získali krátke zaoblené fúzy. Spýtajte sa na rady odborníka a navštívte jeden z najobľúbenejších BarberShopov v Bratislave.

Trend „mocnej“ brady

Posledným trendom je to, čo klienti nazývajú „mocná brada“. Ako už názov napovedá, mocné brady znamenajú biznis. Je to štýl brady, ktorý dokonale kopíruje hranicu medzi drsným a moderným mužom. Silné fúzy, tiež známe ako prírodné fúzy, sú dlhé 8-14 cm. V tejto dĺžke sa začína prejavovať osobnosť vašej brady. Niektoré budú rovné, niektoré zvlnené a niektoré kučeravé. Naučiť sa pokročilé techniky úpravy brady je kľúčové, ale skúsení barberi v Bratislave sú presvedčený, že vám môžu pomôcť zvládnuť túto techniku. Správne produkty sú kľúčom k udržaniu týchto dlhších fúzov a nájdete ich v každom dobrom barbershope.
Možnosti brady sú nekonečné a toto je len niekoľko z obľúbených produktov v našom holičstve. Ak je nejaký štýl, ktorý by ste chceli vyskúšať, alebo chcete poradiť, ako si nechať narásť bujnú bradu, kontaktujte barbershop z nášho odporúčania – ZOZNAM.

Close Menu

Nájdi najlepšieho barbera v okolí

Vyberaj podľa referencií a ceny, pretože na kvalite záleží, no stráž si peňaženku.

Na úvodnej stránke nájdeš najlepšie pánske holičstvo – barber bratislava

Vyberte si oficiálne najlepšie online casino na Slovensku