Skip to main content

Barberi vo všeobecnosti vkladajú do svojej práce veľa úsilia, odbornosti a úsudku. Dôverujeme im svojimi vlasmi a priložením žiletiek a nožníc tak blízko k našim tváram.

Mohli by sme si myslieť, že ich práca je celkom zjavná, ale málo vieme, koľko sa za ich prácou skrýva. Aby ste sa o nich a ich profesii dozvedeli, tu je niekoľko tajomstiev od najvplyvnejších holičov na celom svete. Pozrite si barber strihy pre rok 2022.

Nečítajú myšlienky:

Predtým, ako pôjdete k holičovi, premyslite si, čo presne chcete. Holiči nečítajú myšlienky; museli by ste presne vysvetliť, čo chcete, pretože verte nám, ukázať sa bez poňatia toho, čo chcete, nie je vôbec cool. Ak chcete byť s výsledkom spokojní, vedzte, čo chcete, ale nenechajte sa príliš pripútať. Ak ukazujete celebritu alebo niečí obrázok, nemôžete dostať to isté. Každý jednotlivec má rôzne dĺžky vlasov, štruktúru a rastové vzory. Vaše vlasy nemusia byť schopné uspokojiť rovnaký účes. Udržujte svoje očakávania flexibilné a počúvajte, čo vám radí váš holič.

Vlasy a chlpy majú všade:

Keď sa dáte ostrihať, viete, že vás vlasy tak otravujú a trápia. No, to nie je nič v porovnaní s tým, čím sa zaoberajú holiči. Kaderníci nám hovoria, že často nájdu chlpy v topánkach, oblečení a dokonca aj v rukaviciach.

Veľmi často sa zrania:

Možno si hovoríte, ako sa môže holič zraniť? Zdá sa, že ich práca je bez rizika, hoci v skutočnosti to tak nie je. Pracujú s nožnicami, žiletkami, horúcimi vlasovými nástrojmi a fénmi, čo znamená, že môžu utrpieť rôzne pracovné úrazy. Zostať celý deň na nohách a vykonávať podobné úlohy spôsobuje bolesti svalov. Žiletky spôsobujú rezné rany a rany. V súčasnosti majú niektorí z nich dokonca boľavé oblasti uší kvôli neustálemu noseniu masiek.

Barberi môžu poznať vaše zdravie:

Váš holič môže ľahko zistiť zmeny vo vašom zdraví a hormónoch iba pri pohľade na vaše vlasy. Niektoré zmeny môžu spôsobiť nadmerné vypadávanie vlasov a niektoré autoimunitné poruchy. Zatiaľ čo problémy, ako je strata hmotnosti alebo vyrezanie príliš veľkého množstva tuku, môžu spôsobiť, že vaše vlasy budú krehké a suché.

Nestrihajú si vlasy sami:

Všetci predpokladáme, že výhodou byť barberom by bolo ostrihať si vlasy sami. To nie je vždy prípad; často chodia k holičom. Dôvodom je, že strihanie vlasov sa nevyučuje v kurze a sú príliš zaneprázdnení, aby to urobili sami. Navyše je dosť ťažké ostrihať si vlasy.

Teraz, keď poznáte niektoré z tajomstiev najvplyvnejších holičov na celom svete, budete mať lepší prehľad o tom, ako fungujú.

Close Menu

Nájdi najlepšieho barbera v okolí

Vyberaj podľa referencií a ceny, pretože na kvalite záleží, no stráž si peňaženku.

Na úvodnej stránke nájdeš najlepšie pánske holičstvo – barber bratislava

Vyberte si oficiálne najlepšie online casino na Slovensku