Skip to main content

S blížiacim sa rokom 2023 sa mnohí muži zaujímajú o nové trendy v oblasti pánskych účesov. V roku 2023 očakávame, že pánske účesy budú ďalej výrazne ovplyvnené módnymi trendy a spoločenskými udalosťami. Tu je prehľad niekoľkých trendov, ktoré by mohli byť populárne v roku 2023.

  1. Krátke strihy s textúrou

Krátke trendy pánske strihy budú v roku 2023 stále populárne, ale s dôrazom na textúru. Muži budú preferovať strihy s textúrou, ktoré umožnia vytvoriť zaujímavé vrstvy a hry svetla a tieňa. Tento trend bude vhodný pre mužov, ktorí sa neboja experimentovať s novými strihmi a sú radi viditeľní.

  1. Vlny a kudrlinky

Vlny a kudrlinky budú v roku 2023 trendy pre mužov s dlhšími vlasmi. Tento trend bude skvelou voľbou pre mužov s prirodzenejším vzhľadom a s vlnitými vlasmi. Môže to byť taktiež dobrá voľba pre mužov, ktorí chcú udržať si dlhé vlasy, ale nechcú sa s nimi príliš zaťažovať.

  1. Krátke strihy s kontúrou

Kontúry budú v roku 2023 v trende pre mužov, ktorí sa radi vyzdvihujú svojou svalovou hmotou a maskulinitou. Krátke strihy s kontúrou na bokoch alebo na zadnej strane hlavy budú populárne u mužov, ktorí majú radi upravený a prepracovaný vzhľad.

  1. Vrásky a textúry

Vrásky a textúry budú v roku 2023 v trende pre mužov s dlhšími vlasmi. Tento trend umožní mužom vytvoriť zaujímavé vrstvy a hry svetla a tieňa, čím dodajú svojmu vzhľadu určitú dávku originality a osobnosti.

  1. Štýlové odstrihy s predĺženou vrchnou časťou

Tento trend je založený na asymetrických strihoch s predĺženou vrchnou časťou. Tento trend je vhodný pre mužov, ktorí chcú udržať si krátke vlasy, ale zároveň chcú vytvoriť zaujímavé vrstvy a hry svetla a tieňa.

V roku 2023 sa mnohému mužskému účesovému trendu bude venovať pozornosť aj farbenie vlasov. Farby, ktoré sa budú používať, budú často kombináciou viacerých odtieňov, ktoré umožnia vytvoriť viacdimenzionálny efekt.

  1. Farbenie vlasov s ombre efektom

Ombre farbenie vlasov bolo populárne u žien už niekoľko rokov, ale v roku 2023 by mohlo byť stále častejšie používané aj u mužov. Tento trend umožní vytvoriť hladký prechod medzi dvoma odtieňmi farby vlasov a poskytne mužom viacdimenzionálny efekt.

  1. Platinové a strieborné farby

Platinové a strieborné farby budú v roku 2023 trendom pre mužov, ktorí si chcú zmeniť farbu vlasov na dramatickejšiu. Tieto farby sú zvlášť vhodné pre mužov s krátkymi strihmi, ktorí chcú upútať pozornosť na svoj vzhľad.

  1. Farbenie obočia

Farbenie obočia bude v roku 2023 populárne u mužov, ktorí si chcú upraviť svoj vzhľad a vytvoriť kontrast medzi farbou vlasov a farbou obočia. Tento trend bude vhodný pre mužov s tmavými vlasmi, ktorí chcú svoje obočie zvýrazniť.

  1. Ombre farbenie obočia

Ombre farbenie obočia bude v roku 2023 stále populárne. Tento trend umožní vytvoriť jemný prechod medzi dvoma odtieňmi farby obočia a poskytne mužom prírodný efekt.

V roku 2023 budú mužské účesy a farbenie vlasov zaujímavým mixom trendov z minulosti a súčasných módnych vplyvov. S vhodným výberom strihu a farby si muži budú môcť vytvoriť vlastný unikátny vzhľad a cítiť sa dobre vo svojej koži.

Close Menu

Nájdi najlepšieho barbera v okolí

Vyberaj podľa referencií a ceny, pretože na kvalite záleží, no stráž si peňaženku.

Na úvodnej stránke nájdeš najlepšie pánske holičstvo – barber bratislava

Vyberte si oficiálne najlepšie online casino na Slovensku